Tapicer Samochodowy oraz renowacja skór Gdansk

Samochody zabytkowe - tapicerka

cadillac tapicerka oldtimer

Tapicer samochodów zabytkowych

Zabytkowe samochody mają dusze, ale do idealnego wyglądu potrzebują renowacji i systematycznej konserwacji. Poprawek w zabytkowych samochodach wymagają nie tylko karoserie czy układy zapłonowe, ale też wnętrza. Tapicer samochodów zabytkowych może się zająć odnowieniem wnętrza każdego zabytkowego auta i sprawić, że samochód znowu będzie wyglądał tak, jakby właśnie zjechał z linii montażowej.

Im starszy jest samochód, tym więcej zniszczeń na nim widać. Stare samochody niestety są czasami mocno nadgryzione zębem czasu i ich konserwacja we własnym zakresie nie wystarcza. W przypadku starych samochodów często mamy do czynienia z rozerwanymi podsufitkami, uszkodzeniami foteli i zniszczeniami na deskach rozdzielczych. Każda taka wada pogarsza estetykę zabytkowego samochodu i obniża jego wartość. Powierzenie zabytkowego pojazdu profesjonalnemu tapicerowi to jedyna szansa na zachowanie wnętrza auta w dobrym stanie.

Tapicerstwo zabytkowych samochodów

W firmie Car-Interior odnawiamy nawet najbardziej zniszczone zabytkowe auta. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii i doskonałych materiałów jesteśmy w stanie przywrócić świetność każdego modelu samochodu. Tapicerstwo zabytkowych samochodów jest bardzo odpowiedzialnym zadaniem. Renowacja skóry, naprawa deski rozdzielczej, wymiana wypełnienia w fotelach – wszystkie te czynności ostatecznie prowadzą do znacznej poprawy wyglądu zabytkowego auta.

Samochody zabytkowe są szczególnymi pojazdami. Często te samochody to unikalne egzemplarze i żywa historia motoryzacji. Odpowiedni dobór materiałów tapicerskich jest w takim przypadku gwarancją sukcesu. Odnawiając zabytkowy samochód, staramy się postępować ściśle według zaleceń Klienta. W jednym przypadku odtwarzamy pierwotny wygląd wnętrza pojazdu, a w innym wprowadzamy w życie autorską wizję klienta.

Zapraszamy do skorzystania z usług renowacji zabytkowych pojazdów. Tapicer samochodowy zatrudniony w naszej firmie zajmie się kompleksową odnową samochodu, począwszy od napraw foteli, przez odbudowę boczków, a na odświeżeniu deski rozdzielczej kończąc.

OLDTIMER

 • null

  Renowacja tapicerki Oldtimer Cadillac

 • logo pontiac

  Renowacja tapicerki Oldtimer Pontiac

 • logo chevrolet corvette

  Renowacja tapicerki Oldtimer Chevrolet Corvette

 • logo volvo

  Renowacja tapicerki Oldtimer Volvo

 • logo mini cooper

  Renowacja tapicerki Oldtimer Mini Morris

 • logo wołga

  Renowacja tapicerki Oldtimer Wołga GAZ

 • logo fiat

  Renowacja tapicerki Oldtimer Fiat