Tapicer Samochodowy oraz renowacja skór Gdansk

Obszywanie kierownicy

obszywanie kierownicy skórą

Obszywanie kierownicy

Kluczowym wyposażeniem wnętrza każdego samochodu jest kierownica samochodowa, bez niej nie miał byś możliwości prowadzić auta do obranego celu. Niestety nie każdy samochód został wyposażony w skórzaną kierownicę. Plastikowa kierownica jest nieprzyjemna w dotyku, ręce pocą się na niej mocniej. Wizualnie jest ona również mniej efektowna od skórzanej kierownicy.

Pewny chwyt to podstawa!

Podczas szybkiej jazdy, śliskiej nawierzchni czy w poślizgu bardzo ważne jest zapewnienie bezwarunkowej styczności dłoni z kierownicą, co pozwoli na lepsze panowanie nad autem, przekładając się na kwestię bezpieczeństwa jazdy.

Chcesz mieć swoje auto pod kontrolą w każdej sytuacji? Zdecyduj się na obszycie kierownicy w naszej pracowni. Do obszywania nam powierzonych kierownic używamy wysokiej jakości skóry samochodowej ‘ Bentley ’ Nappa, charakteryzującą się matową strukturą, zwiększającą tarcie między dłońmi a kierownicą, co gwarantuje pewność wykonywanych ruchów. Oferujemy profesjonalne obszywanie kierownicy i wysoką jakość w rozsądnej cenie. Profesjonalne obszycie a pokrowiec na kierownice z allegro to dwie różne rzeczy. Dzięki skórzanej kierownicy z rąk naszego tapicera, jazda autem staje się bezpieczniejsza i przyjemniejsza. Obszywanie kierownicy, demontaż montaż na miejscu, w naszej pracowni.

Skórzana kierownica dla każdego kierowcy jest w zasięgu ręki dzięki nam.

 Jeśli zastanawiasz się czy obszywanie kierownicy skórą bez demontażu jest możliwe, odpowiedź brzmi NIE.  
Chcesz poradzić się jak obszyć kierownicę? Zadzwoń do nas!

Usługi dodatkowe:

  • renowacja kierownicy
  • renowacja kierownicy skórzanej
  • naprawa kierownicy
  • demontaż kierownicy
  • montaż kierownicy
  • wymiana kierownicy