Tapicer Samochodowy oraz renowacja skór Gdansk

Materiały tapicerskie

Materiały tapicerskie samochodowe

Materiały tapicerskie mają szerokie zastosowanie w przemyśle samochodowym, jak i meblowym. Bardzo ważnym elementem wyposażenia każdego samochodu jest tapicerka samochodowa, welurowa tapicerka lub tapicerka skórzana. To ona nadaje wnętrzu auta indywidualnego wyrazu, estetyki i zapewnia lepszy komfort jazdy. Większość tapicerek jest wykonanych z tkaniny takiej jak welur, zamsz czy Alcantara. Tkanina samochodowa nadaje się do obszywania foteli, na boczki drzwi, na obszywanie podłokietników, oklejanie podsufitek i słupków.

Oferujemy szeroki asortyment materiałów przeznaczonych do szycia tapicerki foteli i pokrowców samochodowych oraz  oklejania podsufitek, do których zaliczamy: oryginalne tkaniny fabryczne, mikrofaza, koordynaty na boki foteli, materiały autobusowe, tkaniny laminowane, tkaniny materacowe, tkaniny wzorzyste, tkaniny na jachty i łodzie, na samochody kempingowe, tkanina meblowa – tkaninia obiciowa.

Chętnie pomożemy Państwu znaleźć tkaniny samochodowe spełniające Państwa indywidualne potrzeby.

Wykładzina samochodowa wkrótce.

NOWOŚĆ!

TKANINA SAMOCHODOWA KRATA VW MK7 GTI – GTE – GTD

Tkaniny samochodowe

Zastosowanie: tapicerka samochodowa, na fotele i kanapy samochodowe – calościowo lub częściowo (np boki fotela), naprawa tapicerki samochodowej.

Welur samochodowy

Zastosowanie: tapicerka autobusowa, tapicerka samochodów kepingowych.