Tapicer Samochodowy Gdańsk, Nowiny 58

+48 519817337 team@car-interior.pl

Obszywanie kierownicy

Obszywanie kierownicy skórą

Kluczowym wyposażeniem wnętrza każdego samochodu jest kierownica samochodowa, bez niej nie miał byś możliwości prowadzić auta do obranego celu. Niestety nie każdy samochód został wyposażony w skórzaną kierownicę. Plastikowa kierownica jest nieprzyjemna w dotyku, ręce pocą się na niej mocniej. Wizualnie jest ona również mniej efektowna od skórzanej kierownicy.

Pewny chwyt to podstawa!

Podczas szybkiej jazdy, śliskiej nawierzchni czy w poślizgu bardzo ważne jest zapewnienie bezwarunkowej styczności dłoni z kierownicą, co pozwoli na lepsze panowanie nad autem, przekładając się na kwestię bezpieczeństwa jazdy.

Chcesz mieć swoje auto pod kontrolą w każdej sytuacji? Zdecyduj się na obszycie kierownicy w naszej pracowni. Do obszywania nam powierzonych kierownic używamy wysokiej jakości skóry samochodowej ‘ Bentley ’ Nappa, charakteryzującą się matową strukturą, zwiększającą tarcie między dłońmi a kierownicą, co gwarantuje pewność wykonywanych ruchów. Oferujemy profesjonalne obszywanie kierownicy i wysoką jakość w rozsądnej cenie. Profesjonalne obszycie a pokrowiec na kierownice z allegro to dwie różne rzeczy. Dzięki skórzanej kierownicy z rąk naszego tapicera, jazda autem staje się bezpieczniejsza i przyjemniejsza. Obszywanie kierownicy, demontaż montaż na miejscu, w naszej pracowni.

Skórzana kierownica dla każdego kierowcy jest w zasięgu ręki dzięki nam.

 Jeśli zastanawiasz się czy obszywanie kierownicy skórą bez demontażu jest możliwe, odpowiedź brzmi NIE.  
Chcesz poradzić się jak obszyć kierownicę? Zadzwoń do nas!

Usługi dodatkowe:

  • renowacja kierownicy
  • renowacja kierownicy skórzanej
  • naprawa kierownicy
  • demontaż kierownicy
  • montaż kierownicy
  • wymiana kierownicy

Przekonaj się sam!

error: Nieupowaznionym dostęp wzbroniony.